Heuchera Żurawka

W zasadzie heucher wcale nie trzeba reklamować są tak piękne - miłość od pierwszego wejrzenia :) Dorastają do 20/30cm i szybko tworzą zgrane, kolorowe półkule. Kwitną dość długo – kwiatki o różnej kolorystyce w zależności od odmiany zebrane są w grona i wyrastają na długich łodygach -delikatne kuleczki. Sadzić w zasadzie można wszędzie, na stano...

W zasadzie heucher wcale nie trzeba reklamować są tak piękne - miłość od pierwszego wejrzenia :) Dorastają do 20/30cm i szybko tworzą zgrane, kolorowe półkule. Kwitną dość długo – kwiatki o różnej kolorystyce w zależności od odmiany zebrane są w grona i wyrastają na długich łodygach -delikatne kuleczki. Sadzić w zasadzie można wszędzie, na stanowisakch cienistych, ocienionych, ale i na słonecznych, nie słyży im tylko typowa 'patelnia'. Oprócz tego są mało wymagające, posadzić i podziwiać :)Szybko się rozrastają dlatego na efekt nie trzeba długo czekać - bardzo dekoracyjne rośliny. Można je sadzić w gupach - bawiąc się kolorem lub jako jeden dekoracyjny element ożywiając jakieś smutniejsze miejsce w ogrodzie. Nadają się na rabaty, obrzeża, ciekawie również prezentują się na tarasach sadzone w dużych donicach w kompozycjach z innymi wyższymi roślinami. Preferują gleby przepuszczalne, żyzne i wilgotne.

Więcej

Heuchera Żurawka W tej kategorii nie ma produktów.

Starając się sprostać wymaganiom klientów wzbogaciliśmy asortyment o wiele nowości - często bardzo trudno dostępnych na rynku polskim lub wręcz niedostępnych. Przedsprzedaż zaczynamy pod koniec grudnia.

Serdecznie zapraszamy :)
wszystkie prawa zastrzeżone przez ASIAGAW