Wysyłka i koszty dostawy

Wysyłamy rośliny od 1 kwietnia ( w zależności od pogody ) do 30 października.

W razie pytań nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji pod numerem 501 368 320  /   601 24 52 53   /    87- 610 44 34 Kupując kilka produktów ( do 35szt ) za przesyłkę płacą Państwo tylko raz.

Przesyłka kurierska :

1-35 szt.(roślin) - 21zł (przedpłata na konto)

Przesyłka kurierska pobraniowa -26 zł

Paczki wysyłamy od poniedziałku do środy, do 7 dni roboczych po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

Wysyłane rośliny będą wyglądały stosownie do ich procesu rozwoju co jest naturalne, w marcu/kwietniu należy się spodziewać roślin, które będą budziły się do życia po zimie czyli będą wyglądały identycznie jak te, które Państwo już mają w swoich ogrodach- zdjęcia przedstawiają rośliny w pełni sezonu. Jeżówki najlepiej sadzić do gruntu od połowy kwietnia, przez cały sezon do końca sierpnia - nie należy się spieszyć z wysadzaniem jeżówek. Mamy nadzieję, iż przedsprzedaż ułatwi Państwu projektowanie, da czas do namysłu i uprzyjemni długie zimowe wieczory :) a nam pozwoli na lepsze przygotowanie i lepszą organizację pracy. Mogą Państwo sukcesywnie kupować rośliny i sukcesywnie wpłacać zaliczki ( budżet domowy dzięki temu nie ucierpi tak bardzo, a ogród będzie cieszył 'oko' latem :), a nasi pracownicy zajmą się korygowaniem Państwa zamówień. W razie gdyby któraś z zamawianych przez Państwa roślin nam wypadała ( wymarzła ) lub nie nadawała się do wysyłki w planowanym terminie – skontaktujemy się z Państwem i ustalimy czy życzą sobie Państwo zamienić na inną roślinę czy wolą Państwo zwrot zaliczki. Ale miejmy nadzieję, iż Zeus :) będzie czuwał i wszystko co przygotowaliśmy dla Państwa na kolejny sezon i solidnie zabezpieczyliśmy smacznie prześpi zimę :) i z radością powita wiosnę czekając na nowych właścicieli :)


Starając się sprostać wymaganiom klientów wzbogaciliśmy asortyment o wiele nowości - często bardzo trudno dostępnych na rynku polskim lub wręcz niedostępnych. Przedsprzedaż zaczynamy pod koniec grudnia.

Serdecznie zapraszamy :)
wszystkie prawa zastrzeżone przez ASIAGAW